Kullanim Sartlari
Bu bölümü kullanarak Group Med kurumsal web sitesinin Şartlarını içerir. Bu web sitesi ve herhangi bir sayfa, bu şartları kabul etmiş oluyorsunuz erişmekle.

Kullanım Malzeme Bilgisi ve:
Herhangi bir kişinin sorumluluğu ve kendilerini bilgilendirmek amacıyla tüm yasalara ve ilgili yargı düzenlemelere uymak için onlar Sipariş herhangi Ürünlerinin önce.

Group Med herhangi Ürünleri için arz nihai takdir hakkına sahiptir.
Bilgi sayfalarını bu alan ve tavsiyeler profesyonel amaçlı değildir sağlamak açısından o da üzerine gerektiğini güvenerek olmamak. Kişiler sayfalara erişim bu gerekli zaman tavsiye tıbbi edinme uygun uzmanı tavsiye.

Telif Hakları ve Ticari Markalar:
Grup Med ve diğer partiler, logolar ve hizmet markaları bu web sitesinde görüntülenen markalar kendi. Bu Group Med veya parti bu sahip olma yazılı izni olmadan kullanılmamalıdır.
Bu sitedeki malzemeler telif hakkı ile korunur. Bu malzemelerin bir bölümü, bir erişim sisteminde, iletilen kopyalanamaz, dağıtılamaz veya ticari ya da kamu amaçlı başka bir şekilde GroupMed önceden yazılı onayı olmadan kullanılamaz saklanan çoğaltılamaz değiştirilemez.

Garanti:
Iken her bakım bilgileri malzemeler bu web sitesi, bu tür bilgi ve materyaller bulunan hazırlanıyor verilmektedir alınmıştır "AS" hiçbir garanti olmadan, açık veya örtülü IS. Özellikle hiçbir garanti bir amaç ya da özgürlük bilgisayar virüsleri için gelen, fitness ihlal, güvenlik, doğruluğu konusunda bu tür bilgi ve materyaller ile bağlantılı olarak verilmektedir.

Bağlantılı Siteler :
Grup Med içeriğine ya da set-up diğer web sitelerine bu siteye bağlı mevcut sorumlu değildir. Erişmek ve bu diğer web sitelerinin kullanımı, kullanıcının kendi sorumluluğundadır ve hiçbir şart ve koşulları gibi erişim için geçerli / kullanımı tabi bulunuyor. diğer web sitelerine köprüler sunarak, GroupMed onaylaması, onaylamak, tavsiye garanti ya da web sitelerinde, sağlamak / products herhangi üçüncü şahıslar ya da hizmeti tanıtmak veya üçüncü tarafların ve web ile işbirliği herhangi bir biçimde var sayılmaz aksi açıkça belirtilmedikçe veya GroupMed tarafından kabul siteleri. GroupMed herhangi bir sözleşme düzenlemeleri içine ve dış web sitesinin kuruluşu arasında girilen bir taraf değildir.

E-mail:
E-posta mesajları tamamen güvenli olması garanti edilemez Internet üzerinden GroupMed gönderdi. onlar GroupMed, yada eğer GroupMed onlara talebi üzerine, internet üzerinden mesaj gönderen bir mesaj gönderirseniz GroupMed oluşabilecek zararlar, kullanıcılar tarafından tahakkuk sorumlu değildir. GroupMed doğrudan, dolaylı, özel veya dolaylı zararlardan bu web sitesinin kullanımından kaynaklanan herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Internet verici üzerinde:
Internet işlemlerin doğası gereği, bu kesintiye tabi, iletim, grev, iletim ve yanlış veri iletim gecikebilir. GroupMed iletişim tesislerinde arıza sorumlu doğruluğu veya mesajlarının zamanında göndermek etkileyebilir kendi kontrolü altında olmayan değildir.

İndirme:
Biz temsil etmez veya Site mevcut olacak ve gereksinimlerini karşılamak, erişimin kesintiye olmayacağını garanti, hiçbir gecikme, hata, hata veya eksiklik veya iletilen bilgi kaybı olacak, hiçbir virüs veya diğer bulaşıcı ya da zararlı özellikleri iletilir ya da hiç zarar bilgisayar sistemine meydana gelecektir ki. Kadar veri ve yeterli koruma ve arka için sorumluluk ve / veya ekipman ve bilgisayar virüsleri veya diğer yıkıcı özellikleri taramak için makul ve uygun önlemler girişim için. Biz hiçbir garanti doğruluğu konusunda yapmak, fonksiyonellik veya Site ile bağlantılı olarak kullanılabilecek herhangi bir üçüncü parti yazılım performansı.

ÖNEMLİ NOT: Yukarıda By erişen bu web sitesinin ve herhangi bir set açısından sayfaları kabul ediyorsunuz. Ziyaret için teşekkür ederiz groupmed.eu